Названо суми, які витрачає держава на покриття субсидій

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

Про це вів мову на брифінгу директор директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

За його словами, на субсидії, нараховані в 2018 році, буде витрачено 55 млрд грн. Ще близько 20 млрд грн було витрачено на покриття боргів по пільгах і субсидіях за минулий бюджетний період.

«Вартість самої системи на цей рік складе 55 млрд грн. Ніхто не закладає в бюджет свідомо менше коштів, щоб когось позбавити субсидій», — зазначив Музиченко.

Він уточнив, що в минулий опалювальний період субсидії отримували 6,9 млн домогосподарств. Тоді ж накопичилося майже 20 млрд грн боргів з оплати пільг та субсидій.

«На 1 січня поточного року ми мали серйозну заборгованість з оплати пільг та субсидій за минулі роки. Якщо ми проаналізуємо ситуацію за станом на кінець літа, то при нарахуваннях 36 млрд грн пільг та субсидій, було сплачено майже 58 млрд грн. У першому кварталі цього року відбувалося погашення заборгованості за минулий бюджетний період», — сказав Музиченко.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook