Наявність корупції в Уряді буде розслідувати спеціальна робоча група на базі комітетів ВР — рішення Ради

Яценюк веде засідання Кабміну ЗПВерховна Рада доручила створити спеціальну робочу на базі двох парламентських комітетів, яка буде розслідувати можливі факти корупцію в Кабміні. За відповідне рішення проголосували 228 депутатів.

«Протокольне доручення голови ВРУ. З метою перевірки та оприлюднення у ЗМІ фактів можливих зловживань у державному секторі економіки у відповідності з даними ДФІ, а також на інших державних підприємствах, доручаю комітету з питань запобігання і протидії корупції та комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності невідкладно утворити у складі представників від цих комітетів спільну депутатську робочу групу для перевірки оприлюднених ДФІ повідомлень про фінансові порушення, а також для перевірки інших фактів зловживань у державному секторі економіки. Депутатської робочій групі узагальнити результати розгляду на спільному засіданні комітетів з про результати перевірок, проведених ДФІ, інших фактів зловживань у держсекторі економіки, а також надання правової оцінки цих справах відповідними правоохоронними органами, забезпечень всебічний розгляд цих питань. Викласти висновки і пропозиції за результатами перевірки цих порушень в письмовому звіті, відповідно до вимог регламенту ВРУ та подати їх на розгляд ВР до 7 травня 2015 при наявності відповідних узгоджених рішень обох комітетів», — зазначив спікер ВР Володимир Гройсман.

Нагадаємо, в середу, 8 квітня, профільні комітети рекомендували Раді покласти обов’язки ТСК по корупції в Кабміні на робочу групу. Така група повинна бути створена на базі двох комітетів — та антикорупційного комітету із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Зазначимо, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк усунув голову ДФІ Миколи Гордієнка за звинуваченням у необ’єктивності проведення фінансової перевірки концерну «Антонов», зловживання аудиторами фінансової інспекції при проведенні аудиту великих державних компаній і відсутності контролю за держмайном і держкоштами. Загалом Гордієнка звинуватили в невиконанні близько 30 доручень уряду. Гордієнко ж звернувся у ГПУ з проханням розслідувати корупційні схеми в уряді України на суму більш ніж 7 млрд грн. У відповідь на ці звинувачення Яценюк написав заяву в ГПУ. «Народний фронт» вимагає від ГПУ звіту з цього питання на найближчому засіданні Ради.

112.ua

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook