Навчалися під керівництвом командирів із досвідом бойових дій: На Тернопільщині завершилися навчальні збори тероборони (Фото)

У Бучацькому районі на Тернопільщині завершилися збори з військовозобов’язаними частин тероборони Тернопільської області. Впродовж семи днів понад 150 осіб з різних районів краю проходили підготовку зі злагодженості дій штабів. До заходу залучали офіцерів управління бригади територіальної оборони та окремих батальйонів.

1

Відновлення навичок у військовозобов’язаних та їхнє навчання проводили під керівництвом безпосередніх командирів, які мають досвід управління підрозділами в районі проведення бойових дій на території Донецької та Луганської областей. Свої функціональні обов’язки за посадою військовозобов’язані практично відпрацьовували в ході різного виду штабних тренувань.

2

З нагоди завершення військового вишколу відбулися урочистості під час яких кращих військовозобов’язаних було нагороджено грамотами. Також для учасників навчальних зборів зі святковим концертом виступили творчі колективи громади із Золотого Потоку.

3

По завершенню тижневого військового вишколу усі військовозобов’язані повернулися до рідних домівок. За кожним учасником зборів зберігалася середньомісячна заробітна плата за місцем роботи, робоче місце, соціальні страховки та будуть виплачені добові. Непрацюючі отримають грошове забезпечення у розмірі прожиткового мінімуму.

4

5

Василь Лабай,
#АрміяInform_Тернопіль
Фото Тараса Хлібовича.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook