Науковці довели цікавий факт: для здоров’я серця вживання алкоголю набагато безпечніше, ніж вживання цукру

фото: Новое время Хвороби серця стоять на першому місці серед причин смертності в Україні

фото: Новое время
Хвороби серця стоять на першому місці серед причин смертності в Україні

В Інтернеті лякають: цукор у кілька разів небезпечніший за алкоголь для серця. Чи це так? По це розповіла  кандидат медичних наук, кардіолог вищої категорії і виконавчий директор Всеукраїнської асоціації превентивної кардіології та реабілітації Ольга Срібна в інтерв’ю сайту Новое время.

Зокрема, лікар розповіла про серцево-судинні недуги та їхні причини, а також про зниження ризиків виникнення інфаркту міокарда та інших захворювань серця.

Щодо вживання цукру і алкоголю, Ольга Срібна висловила думку, що це чиста правда і загальновідомий науковий факт.

«- Продукти із великим вмістом легкозасвоюваних вуглеводів призводять до набору ваги, розвитку ендотеліальної дисфункції і порушення обміну холестерину. У сумі ці зміни можуть сприяти розвитку захворювань серця і судин. А ось алкоголь, при всьому своєму негативному впливі, сприяє процесам перекисного окислення в організмі. Але лише в помірних і строго розрахованих дозах, причому далеко не завжди.

Говорячи про харчування, «розумною» можу назвати «середземноморську» дієту. Запам’ятати її нескладно: малий вміст кухонної солі, більше клітковини, що міститься в овочах і фруктах, морепродуктів і некріплених вин у помірній кількості (не більше 200 мл на день)», — сказала Ольга Срібна.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook