Нацрада заборонила трансляцію російського телеканалу «РБК-ТВ»

1Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію російського телеканалу «РБК-ТВ». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацради.

«В інтересах інформаційної безпеки держави регуляторний орган визнав зміст іноземній програми «Росбізнесконсалтинг-ТБ» («РБК-ТВ») таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України», — йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення прийнято на засіданні 7 серпня.

Згідно з повідомленням, підставою для прийняття цього рішення стали результати моніторингів, проведених Нацрадою 25 і 29 липня та 1 і 4 серпня цього року.

«Було зафіксовано розповсюдження інформаційних матеріалів, що містять порушення частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення», — додали в Нацраді.

Нагадаємо, 24 липня Нацрада визнав, що утримання іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Росія 24″ і «ТВ Центр-International» («ТVСІ») не відповідає українському і європейському законодавству, зобов’язавши провайдерів програмної послуги привести свою діяльність у відповідність з цим рішенням.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook