Нацрада з телерадіомовлення дала добу на вимкнення російських каналів

11Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від українських провайдерів протягом доби припинити мовлення російських телеканалів, які продовжують незаконно транслюватися на території України. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook член Нацради Ольга Герасим’юк.

«Нацрада з телебачення і радіомовлення дала добу для негайного відключення ворожого контенту тим мовникам, які ретранслюють російську пропаганду на Донбасі, в Луганську», — написала вона.

За її словами, основною причиною, по якій заборонені для трансляції в Україні пропагандистські російські канали продовжують транслюватися, є те, що раніше «ніхто не брав на себе відповідальність дати команду натиснути «викл».

Нагадаємо, Національна рада звернувся до суду з позовом про заборону ретрансляції в Україні російського каналу «ТВ Центр-International», а від провайдерів зажадав припинити незаконну ретрансляцію телеканалів Life News і REN-TV.

З середини березня в Україні діє заборона на мовлення чотирьох російських каналів: «Перший канал. Всесвітня мережа», «РТР-Планета», «Росія-24″, «НТВ-Мир».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook