Нацрада з питань телебачення заборонила транслювати в Україні 4 російські канали

телевізорНаціональна рада з питань телебачення та радіомовлення визнала зміст російських телеканалів «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24″ і «ТВ Центр-Іnternational» таким, що не може транслюватися в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як свідчить моніторинг, проведений регулятором, в ефірі цих каналів зафіксовано розповсюдження неправдивої і спотвореної інформації щодо наявної ситуації в Україні, що є порушенням частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне мовлення. Стосовно припинення ретрансляції  цих компаній є рішення суду.

У зв’язку з цим сьогодні на засіданні було прийнято рішення зобов’язати провайдерів вимкнути ці канали з ефіру.

Як ідеться в повідомленні, після ґрунтовного обговорення питання було ухвалено таке рішення: «Визнати, що зміст іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» і «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ») не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і  частині першій статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»; повідомити про це провайдерів програмної послуги і зобов’язати їх привести свою діяльність у відповідність до цього рішення».

Асоціації, які  працюють на ринку платного телебачення, у разі виявлення незаконної трансляції згаданих каналів вживатимуть усіх заходів для її припинення.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook