Нацрада має позбавити ліцензії канал «Інтер» за Кобзона у Новорічну ніч — Турчинов

5c16c94761008305172d751032_319e0451Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов закликав Національну раду з питань телебачення і радіомовлення розглянути питання про позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер». Про це повідомляє прес-служба відомства.

Він підкреслив, що Нацрада має «негайно розглянути питання про позбавлення ліцензії телеканал «Інтер», який став складовою частиною інформаційної війни, яка ведеться проти власної країни».

«У новорічну ніч, коли вся нація відчувала єднання, телеканал «Інтер» традиційно діяв проти української держави, транслюючи концерт тих людей, які знущалися над нашою країною, підтримуючи терористів і вітаючи захоплення Криму і Донбасу», — сказав Турчинов.

Раніше член експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрації фільмів Олексій Курінний заявив, що телеканал «Інтер» треба позбавити ліцензії за трансляцію російського телепродукту з участю осіб, які підтримали війну Росії проти України.

Як відомо, на телеканалі «Інтер» у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, у якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії, співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон ґрата.

У цій же програмі звучали пісні у виконанні інших російських зірок, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України. Серед них — Валерія, Олег Газманов, Микола Басков та інші.

Крім того, міністр інформаційної політики Юрій Стець має намір незабаром запропонувати Верховній Раді законопроект щодо поширення на ЗМІ визначення «персона нон ґрата».

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook