Нацоналізація банку Коломойського таки зіграла роль — у Нацраді пояснили ситуацію з телеканалом «1+1″

ф5Телеканал може виходити в ефір навіть не маючи на руках документа, що посвідчує таке право. Про це заявили в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Там додали, що видати ліцензію раніше, як після закінчення дії попередньої — 29 грудня — не мають права. Крім того, зазначили, що після націоналізації «Приватбанку» попросили в телеканалу нові дані про його власників.

Про це голова Нацради Юрій Артеменко заявив у коментарі «Детектору медіа«.

«15 грудня Національна рада переоформила і продовжила ліцензію «1+1″. За це рішення проголосували всі члени Нацради. Розгляд заявки каналу тривав 6 місяців через численні недоліки з боку ліцензіата, які представники ліцензіата виправляли разом зі співробітниками нашого апарату. Ми прийняли рішення, як тільки були виправлені всі недоліки», — нагадав пан Артеменко.

Далі, нагадав він, відбулася націоналізація «Приватбанку». У зв’язку із цим Нацрада запитала в каналу »1+1″ оновлені дані про кінцевих бенефіціарів. Спершу усно, а вчора, 28 грудня, заступниця голови Нацради Уляна Фещук надіслала »1+1″ офіційний запит щодо бенефіціарів.

«Тим часом «1+1″ від нас вимагав терміново видати їм бланк ліцензії. Ми їм відповідали, що не маємо права видавати раніше завершення строку дії ліцензії – тобто не раніше 29 грудня. Цікаво, що в законі не зазначено кінцевий строк видачі бланка продовженої ліцензії. З нашої загальної практики ми видаємо бланк продовженої ліцензії протягом до 30 днів з моменту сплати ліцензійного збору, як у випадку з видачею нових ліцензій», — пояснив юридичну позицію голова Нацради.

За словами пана Артеменка, Нацрада не виставляла »1+1″ рахунку на сплату ліцензійного збору, оскільки запитала оновлені дані для ліцензії. «Вони самі оплатили ліцензійний збір 23 грудня без виставлення рахунку, навіть переплатили удвічі. Ми їм будемо повертати половину суми», — повідомив голова Нацради.

Оскільки ліцензійний збір сплачено 23 грудня, Нацрада вважає, що має час на видачу бланку продовженої ліцензії до 23 січня. «Чому вони так поспішають – я не знаю. Можливо, це якось пов’язано з «Приватбанком», — припустив пан Артеменко.

Голова Нацради наголосив, що «1+1″може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланку ліцензії, адже вже прийнято рішення Нацради про продовження строку дії ліцензії.

 Читайте також: Намагаються «націоналізувати» й телеканал Коломойського? Заява «1+1″

Нагадаємо, сьогодні в «1+1″ закінчується ліцензія. Працівники телеканалу зробили заяву-звернення до очільників держави, оскільки не розуміють, чому після прийняття рішення про продовження ліцензії телеканал не може отримати цей документ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook