«НАТО — на стороні України, Альянс засуджує агресора», — Ігор Долгов

Ігор Долгов

Ігор Долгов

Про міжнародну підтримку України йшлося під час другого традиційного щоденного брифінгу речника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрія Лисенка сьогодні, 4 вересня.

Так, президент США Барак Обама та Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон у співавторській статті для британської газети The Times визнали, що Росія порушила кодекс правил незаконною самопроголошеною анексією Криму та присутністю своїх військ на українській землі, що загрожують суверенітету держави.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмусен коментуючи так званий «план Путіна», заявив, що, на його думку, росіяни не щиро зацікавлені у припиненні вогню.

«Вони продовжують дестабілізувати східну Україну», – заявив Генсек НАТО і додав, що слова мають бути підтверджені діями.

Посол України при НАТО Ігор Долгов напередодні саміту НАТО в Уельсі заявив, що Альянс — на стороні України, він послідовний у жорсткому засудженні агресора. У НАТО зараз ідуть активні дискусії на тему того, чим можна зупинити Росію.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook