Будинки Тернополя розмалюють — буде фестиваль. Городян запрошують долучитись

арттервізія афішаАрт-фестиваль триватиме в нашому мсті з 5 до 11 жовтня. Участь у ньому візьмуть митці з Німеччини, а також з українських міст — Луцька, Одеси, і, звісно, Тернополя.

У рамках арт-фестивалю Тернопіль хочуть не лише на тиждень зробити мистецьким майданчиком, а й красивішим надовго. Відтак розпишуть кілька будинків у різних мікрорайонах міста: на вулицях Хмельницького, Брюкнера, Чумацькій, Шептицького, Вишнівецького, а також у парку «Топільче».

Так, уже відомо, що на вулиці Брюкнера з’явиться портрет митрополита Андрея Шептицького, а на вулиці Чумацькій буде сюреалізм від німецької художниці.

Тернополяни також зможуть долучитись до дійства, спостерігаючи за процесом або спільно з митцями творячи арт-об’єкти.

Однак це далеко не єдиний запланований захід — фестиваль матиме декілька складових: створення арт-об’єктів, а також освітньо-соціальні заходи (лекції, кінопокази тощо).

- Фестиваль створений для того, щоб розвивати різні напрямки мистецтва. Стріт-арт це лише початкова точка. Дуже хочеться, щоб Тернопіль  у цьому напрямку розвивався, як і інші міста. Щоб приїжджали до нас іноземці і наші українські художники мали б можливість перетворювати сірі мікрорайони у справжні галереї. Тобто це певне естетичне виховання, це певне позитивне налаштування людей, тому хочеться, щоб в Тернополі це прижилось, і надіюсь, що фестиваль стане щорічним, — заначила Олександра Стопник.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook