«Нас залякують так, що і рота страшно розкрити», — лист мешканки окупованої території

загруженоМешканці села Сокільники, що на Луганщині, принесли лист українським бійцям. Люди, які вимушені проживати на окупованій терористами території, розповіли: їх «залякують так, що і рота страшно розкрити», — повідомляє «Преса України».

Жителі Сокільників звернулися за допомогою до українських бійців, аби ті не покидали свої позиції та не залишали їх із новою, самопроголошеною владою. Люди зізналися, що так звані керівники постійно грабують їх, забираючи їжу, свійських тварин, заготівлі на зиму та будь-які цінні речі.

«Дорогі наші захисники, Сини наші дорогі!

Ми, жителі села Сокільники, звертаємось до вас про допомогу. Не кидайте нас, освободіть нас від цієї чуми! Нам більше нікого просить, ніхто нас не чує. Тільки Бога просимо і вас. Розкажіть на весь світ, як ці, так звані «защитники», грабують: свиней повирізали ще на другий день після бомбежки по всьому селу, погреба повичищали, вивозять корів, телят, птицю, що цінне у хаті було!

Почуйте крик душі нашої, просимо, не кидайте нас, доки хоть щось осталось від села! Люди готові і у погрібах зимувать, аби тільки дома. Простіть, що не підписались, бо ми боїмося, нас так запугали, що ми боємося і рот откривать. Бажаємо вам здоров’я, терпіння, повертайтеся живими додому і з перемогою. Ми народились і виросли в Україні і другої Батківщини нам не треба», — ідеться у листі.

Нагадаємо, нещодавно російські окупанти «Великого війська Донського» в селі Сокільники Новоайдарського району розвісили прапори України на будинках двох жителів, а потім публічно розстріляли хазяїв помешкань: 58-річну жінку та 47-річного чоловіка. Після інциденту терористи спокійно поїхали з села.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook