«Загострення не уникнути», — Мирослав Гай про війну з Росією

Мирослав Гай. Фото - Фейсбук

Мирослав Гай. Фото — Фейсбук

Загострення у стосунках з Росією Україні і світу не уникнути. Так вважає ветеран АТО, який воював на Донбасі в складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, Мирослав Гай.

На своїй сторінці у Фейсбук він написав пр овійну на Донбасі: «Нас чекають непрості роки. І якщо ми хочемо перемогти, то потрібно потроїти зусилля».

Мирослав Гай звернув увагу на те, що Захід уже не так гостро реагує на волюнтаризм Путіна, свідченням чому є заява Трампа про бажання США бачити Росію у «Великій вісімці», і заява канцлера Німеччини про можливість поїздки до Росії на ЧС-2018 з футболу та ряд інших чинників.

Читайте також: «Іде підготовка до війни. Великої», — Мирослав Гай про Донбас і не тільки

Такі дії світових лідерів Путін трактує виключно як слабкість, пише блогер. Відтак Україні, вважає Мирослав Гай, не слід втрачати пильності, бо Путін продовжує свою загарбницьку політику щодо України і не відмовився від ідеї повернути Україну під вплив Росії.

«Ми дуже розслабилися, ми вже не реагуємо на щоденні повідомлення про поранених і загиблих, 6000 українців поїхало на ЧС … За все це прийде розплата», — застерігає українців блогер.

«Загострення не уникнути», — передбачає Мирослав Гай.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook