Наркотичне сп’яніння Зайцевої у момент смертельної харківської ДТП: експерти у суді сказали своє слово (Відео)

Підозрювана Олена Зайцева

Підозрювана Олена Зайцева

Чи була водій «Лексуса» Олена Зайцева в момент «ДТП» під «кайфом» попри повторну експертизу експерти сказати не змогли: відомо, що в організмі Зайцевої опіати були, але невідомо скільки.

Такі результати позачергового засідання суду 23 січня в справі смертельної харківської ДТП, у якій 6 людей загинуло і 6 отримали травми.

Представники потерпілої сторони заявляють, що методології визначення кількості опіатів не існує взагалі. Для того, щоб визнати наркотичне сп’яніння підозрюваної водійки «Лексуса», досить двох чинників: освідчення лікаря-нарколога та того, що тест показав наявність наркотиків в організмі підозрюваної.

Читайте також: Наркотичне сп’яніння Зайцевої під час смертельної харківської ДТП: експерти у суді заявили про свої висновки (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», наркотичне сп’яніння Зайцевої як обтяжлива обставина в справі не фігурує від самого початку.

22 січня в суді дала нарешті свідчення лікар-нарколог, яка оглядала Олену Зайцеву відразу після ДТП. Медик підтвердила, що ключовий тести підозрювана не пройшла, та, заявила нарколог, це могло бути ознакою стресу, а не наркотичного сп’яніння.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП з’явився несподіваний свідок, який дав суперечливі свідчення у суді (Відео)

Всі подробиці з судового засідання 23 січня — у відео Факти ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook