Нардепам «Феофанія» не підходить

гривняКабінет міністрів пропонує заощадити на нардепах, скоротивши витрати на Раду на 15 млн гривень. Зокрема, скоротять видатки на лікарню  »Феофанія», бо депутати частіше користуються приватними клініками.

Про це йдеться в законопроекті про держбюджет-2014. Водночас витрати Адміністрації президента зменшені на 20 млн гривень, Держуправління справами — на 10 млн.  За словами регіонала Володимира Олійника, бюджет складався так, щоб скоротити витрати на виконавчі органи і парламент, і надалі така тенденція буде продовжуватися.

«Що стосується Ради, я вважаю, що ще й мало скоротили. В першу чергу ми уріжемо витрати на канцтовари — на кожному засіданні кожен помічник тягне кілька кілограмів паперу, і будемо переходити на електронні варіанти проектів. Крім того, скоротяться витрати на лікарню в «Феофанії» — депутати частіше користуються приватними клініками», — повідомив регіонал.

Нагадаємо, що Рада розгляне проект держбюджету-2014 після Нового року. Депутатам пропонують прийняти бюджет-2014 з діркою в 59,5 мільярдів гривень.

Джерело – ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook