Канал «1+1″ має відповісти за образу Степана Бандери — Мосійчук

5c16c94761008305172d751032_319e0451Нацрада має вжити певні міри до телеканалу «1+1», який нещодавно випустив в ефір фільм про Степана Бандеру, у якому «зганьбили та принизили ім’я Провідника».

Народний депутат України Ігор Мосійчук повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що окрім питання щодо «шабашу» в новорічному ефірі на телеканалі «Інтер», Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повинна розглянути і ситуацію із телеканалом «1+1» (власник — відомий олігарх Ігор Коломойський — Ред).

«Чесно, я не дивився в новорічну ніч Інтер. Я взагалі не дивлюсь телевізор після звільнення з в’язниці. Мені за два з половиною роки ув’язнення наскільки набрид зомбоящик з його дибільними мусорськими серіалами і дешевою кацапською попсою, що я намагаюсь його навіть не вмикати. Інколи на новини і то дуже рідко. Звичайно довідавшись про появу кобзонів і К в ефірі Інтера я передивився цю гальматью в Інтернеті і зрозумів, що в нашій державі щось не того. Адже як я переконаний коли ворогам нашої держави ХТОСЬ надає ефірний час то цей ХТОСЬ має нести персональну відповідальність», — повідомляє депутат.

Він також зазначає, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має якнайшвидше розглянути «новорічний шабаш на Інтері і покарати винного». «Окрім цього Нацрада має розглянути і питання по телеканалу 1+1, який нещодавно випустив в ефір документальний телефільм, де абсолютно принизили та ганьбили грізне ім’я Провідника Націі Степана Бандери», — додає Мосійчук.

По словах депутата, його команда юристів вже готує по цих випадках депутатське звернення до Нацради.

«Для мене немає різниці між виходкою керівництва Інтер та керівництва 1+1. Обидва телеканали мають бути покарані», — резюмує депутат.

Нагадаємо, що у мережі набирає нездоровий резонанс ситуація з новорічним ефіром прокремлівського каналу «Інтер». Міністерство культури України вимагатиме від Кабінету Міністрів рішення про припинення мовлення телеканалів, які популяризують російську пропаганду. Про це заявив міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook