Напад на храм у Криму: українська церква звернулася до Європейського суду з прав людини

3Представники Української православної церкви Київського патріархату спрямували до Європейського суду з прав людини заяву щодо подій торішнього серпня, коли російські правоохоронці опечатали частину приміщень сімферопольського храму святих Рівноапостольних князів Ольги та Володимира і завдали збитків громаді, повідомляє «Крим.Реалії».

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент розповів: «Європейський суд з прав людини прийняв цю заяву, зареєстрував її … Події в серпні ще більше згуртували громаду, люди розуміють, що в будь-який момент можуть закрити церкву».

Як повідомлялося раніше, в кінці торішнього серпня російські судові пристави за підтримки силовиків вивезли церковне начиння з сімферопольського храму святих Рівноапостольних князів Ольги та Володимира і фактично позбавили парафіян можливості збиратися на богослужіння. Коли вивозили майно, до архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента застосували силу і не пустили його в храм. Він висунув вимоги до ФСБ – перевірити законність дій судово-виконавчої служби та забезпечити безпеку віруючих Київського патріархату

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook