Найменше рішень судів про незаконне збагачення: експерти дослідили наслідки реформи судової системи

іЗа останні 5 років у половині справ щодо корупції призначені покарання – штрафи, у 10% випадків – реальні терміни позбавлення волі. У 24% випадках обвинувачуваних звільнили від покарання (виправдання, дійове каяття, взяття на поруки тощо).

Такі підсумки аналізу судових рішеннях у кримінальних справах щодо корупції, проведеного Українським центром суспільних даних у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, презентували на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Дослідження охоплює понад 36 тисяч судових рішень за 2014-2018 роки з відкритих даних Єдиного державного реєстру судових рішень. Метою дослідження було з’ясувати, наскільки змінилися судові рішення внаслідок реформи судової системи.

Протягом 2014-2018 років, кількість кінцевих рішень зросла. «Найбільше кінцевих рішень… «прийняття пропозиції, обіцянки чи одержання неправомірної вигоди службовою особою», найменше – за статтею «незаконне збагачення» – у ній лише 2 кінцевих рішення», – розповів Андрій Горбаль, виконавчий директор Українського центру суспільних даних

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook