Найманців «приватної армії Путіна» навчають кадрові російські військові, — СБУ

7Сліди кривавої «роботи» найманців російської приватної військової компанії «Вагнер» помітні як не на тимчасово окупованій території Донбасу, то в далекій Сирії. Хто ж вишколює «вагнерівців»?

Служба безпеки України встановила особи двадцяти шести російських офіцерів, які з 2014 року «відряджені» інструкторами з бойової підготовки до ПВК «Вагнер». Про це на брифінгу повідомив голова СБУ Василь Грицак.

Російські військові забезпечували навчання «приватної армії Путіна» з тактичної, вогневої, інженерної і артилерійської підготовки, вишкіл екіпажів танків, БМП, БТР та ПВО. «Ми встановили особу підполковника ЗС РФ Олега Дем’яненка, який безпосередньо відповідає за підготовку так званої ротно-тактичної групи «Карпати», що складалася переважно із громадян України – учасників бандформувань на Донбасі», ‒ повідомив керівник СБУ. За його словами, ця група була сформована для проведення розвідувально-терористичної діяльності на території України. Українська спецслужба, як повідомив її прес-центр, встановила всіх учасників РТГ «Карпати» у складі п’ятдесяти шести осіб і пообіцяла найближчим часом оприлюднити їхні персональні дані.

Служба безпеки України має оперативну інформацію, що на парад у Москві 9-го травня запрошено керівництво спецпідрозділу російських спецслужб під назвою ПВК «Вагнер» та інструктори відділу бойової підготовки. «Переконаний, що це спрямовано на підняття морального духу найманців після численних втрат, які вони зазнали у Сирії на початку цього року», ‒ підкреслив Василь Грицак.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook