Найкращими на Тернопіллі визнали райцентр Шумськ і селище Язлівець

Окраса селища Язлівець

Окраса селища Язлівець

На Тернопіллі визначили населені пункти кращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2014 році.

У категорії міст і селищ та міських і селищних рад третє місце присудили Шумську, у категорії сіл та сільських рад третє місце присудили Язлівцю Бучацького району.

Читайте також. До туристичного логотипу Тернопілля потрібне гасло — триває конкурс (Фото, Відео)

Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів України в області проводять конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». За дорученням виконувача обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Івана Крисака 25 березня відбулося засідання комісії з проведення даного конкурсу. Під час цього засідання і присудили відповідні місця учасникам, повідомив сайт ОДА.

Однак у зв’язку з ситуацією на сході України у Кабінеті Міністрів України вирішили із 2015 року призупинити проведення всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» на три роки. Виходячи із вищезазначеного, члени комісії вирішили рекомендувати сесії обласної ради на черговому засіданні внести зміни у рішення 28 сесії Тернопільської обласної ради від 8 грудня 2009 р. № 825 «Про щорічний обласний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» щодо тимчасового призупинення проведення конкурсу протягом 2015 р.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook