Найдивніші плітки про зірок: Фагот-наркодилер та збільшені груди Клочкової (Відео)

Руслана - тримає першість за плітками

Руслана — тримає першість за плітками

Зірки про себе постійно чують плітки, якими поділились з ТСН. Дехто поспішає спростовувати інформацію, інші – реагують спокійно.

Співачка Руслана читала про себе, що вона у автокатастрофі гинула і грибами труїлася, і вже поховали. Самій співачці це все було смішно, але її мама сприйняла серйозно. Найсмішніше, що говорили про Руслану, що вона виступає без білизни. «Найбільше така, це вона дуже довгий час за мною тягнулася, що я виступаю без трусів. От Руслана виступає без трусів, нащо їй це – невідомо. Але подивіться уважно. Вона виступає без трусів», — переповідає Руслана.

Музикант Олег Скрипка каже: своє походження ніколи не приховував. Але кожен другий вважає себе земляком, його вже «прописували» і у Львові, і у Херсоні, і в Донецьку. Скрипка насправді народився в Таджикистані, потім дитинство провів в Росії, а в дорослому віці приїхав до Києва.

Олег Фагот Михайлюта нісенітниці про себе чує постійно. Та найбільшою стало те, що його посадили за ґрати за торгівлю наркотиками, насправді тоді музикант провів кілька місяців у лікарні.

Олександр Пономарьов пліток про себе навіть не хоче згадувати. Каже, що його завжди чіпляють за чутливі місця – то від нього хтось «завагітнів», то він начебто б’є жінок.

А от ведуча Наталка Розинська тішиться, що завдяки пліткам потрапила до секретних служб – начебто її з Миколою Мельниченком весілля було спланованою акцією СБУ.

Олімпійській чемпіонці Яні Клочковій здається, що об’єктом для пліткарів вона стала, щойно зняла спортивний купальник і вбралася у сукню. Більш за все її здивували чутки про збільшення грудей.

Є серед зірок такі, хто жодної побрехеньки про себе пригадати не може, наприклад, Єва Бушміна береже вразливу психіку. Про те, що колись свої весільні фото з Дмитром Лановим вона називала підробленими, а свою вагітність — плітками, Бушміна вже не згадує.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook