Нагороди РПЦ українським архієреям Патріарх Кирил приберіг до кращих часів

Фото з офіційного сайту Московського патріархату

Фото з офіційного сайту Московського патріархату

У п’яту річницю інтронізації Патріарха Московського і всієї Русі Кирила 1 лютого після Божественної літургії в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві була оголошена вітальна адреса Патріарху Кирилу від імені членів Священного Синоду РПЦ.

Предстоятелю РПЦ піднесли параман з часткою хреста преподобного Сергія Радонезького та ікону Божої Матері «Страсна».

Патріарх Кирил звернувся до присутніх із Першосвятительським словом, в якому заявив про важливість діалогу Церкви з владою та іншими релігіями і вручив церковні нагороди керуючому Патріаршими парафіями в Канаді єпископу Каширському митрополиту Іову та Кемеровському і Прокоп’євському Аристарху.

«У мене є ще цілий ряд нагород, в тому числі нашим українським архієреям, але з добре відомих причин не всі вони змогли сьогодні бути разом з нами. У благовременні я вручу ці нагороди — з особливою вдячністю нашому єпископату на Україні за труди, які сьогодні звершує Церква, намагаючись примирити розділений народ, зберегти його єдність, зміцнити духовність, щоб ніякі політичні обставини не зруйнували ту велику традицію, яка йде від князя Володимира і реалізується в працях і зусиллях нашої Церкви», — заявив Святіший Патріарх.

Як повідомляє прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі, Українську Православну Церкву представляв керуючий справами митрополит Бориспільський, Броварський Антоній (Паканич). Митрополит Антоній на літургії співслужив предстоятелю Руської Православної Церкви разом з главами та представниками Помісних Православних Церков і сонмом ієрархів Руської Православної Церкви.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook