$5,2 млрд: «Нафтогаз» для суду в Гаазі оцінив збитки від захоплення Росією своїх активів у Криму

ф1Рішення Міжнародного суду в Гаазі, що зобов’яже РФ виплатити НАК «Нафтогаз» конкретну суму компенсації, буде не раніше, як в кінці наступного року.

Як повідомив НАК «Нафтогаз України», позовну вимогу до Росії на $5,2 млрд «Нафтогаз» подав до Третейського Суду в Гаазі в рамках розгляду справи щодо компенсації Росією збитків, завданих українськиій компанії внаслідок анексії Криму.

«НАК «Нафтогаз України» та підприємства, які входять в групу Нафтогаз, наприкінці червня подали до Трибуналу при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі позовну заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих експропріацією активів групи Нафтогаз у Криму.  Група Нафтогаз просить Трибунал зобов’язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів 5,2 млрд дол. США», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: «Нафтогаз» виграв Гаазький арбітраж проти Росії за втрачене внаслідок анексії Криму майно (Відео)

Навесні цього року суд у Гаазі вже прийняв рішення на користь України, визнавши, що Україна має право на компенсацію від Росіі і що на наступному етапі суду буде розглянута скма компенсації, як РФ має виплатити.

Росія відразу заявила, що рішення Третейського суду не визнає.

У НАК «нафтогаз України» ще навесні цього року відразу після рішення суду в Гаазі заявили, Нафтогаз втратив в Криму своїх нактивів на $5 млрд.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook