На Закарпатті закрили понад сорок автозаправних станцій через виявлені там порушення (Відео)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

Роботу 45 автозаправних станцій перевірили на Закарпатті з 25 грудня до 13 січня. Про це повідомила речниця обласної прокуратури Марина Безега.

Після перевірок 41 АЗС закрили.

«З нашої сторони були виявлені такі порушення законодавства, як відсутність будь-якої документації щодо влаштування даної АЗС, а також погодження схеми організації дорожнього руху з підрозділами національної поліції. Складено адміністративний матеріал на посадову особу щодо відсутності будь-яких документів що регламентують організацію дорожнього руху на даній АЗС. Сума штрафу — невелика від 340 до 510 гривень в залежності від якої статті адмінкодексу було притягнуто», — розповів в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Закарпаття Олександр Ковальчук.

Після перевірок правоохоронців, з 25 грудня до 13 січня в Ужгороді, Мукачеві та Виноградівському районі демонтовано 6 автозаправних станцій, каже речниця прокуратури Закарпаття Марина Безега.

«В рамках проведених заходів були виявлені 4 адміністративні порушення і зареєстровані 2 кримінальні провадження. За цей період правоохоронцями вилучено 28 тон палива на суму 880 тисяч гривень», -розповіла Марина Безега, речниця прокуратури Закарпаття

За словами Марини Безеги, перевірки автозаправних станцій на Закарпатті триватимуть.

Подробиці — у сюжеті жкрналістів UA: Закарпаття:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook