На ярмарку у тернопільському виші для сиріт зібрали 1745 грн (Фото)

осн3На ярмарку у тернопільському виші вдалося зібрати 1745 грн. Усі виручені кошти студенти передадуть в один із тернопільських сиротинців.

Нагадаємо, 24 березня на великій студентській перерві у Тернопільському національному технічному університеті ім. І.Пулюя відбувся благодійний ярмарок на підтримку дітей-сиріт. 10 прекрасних учасниць конкурсу «СтудМіс ТНТУ-2015», як повідомили у групі «Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя«, спекли багато смачної солодкої випічки, аби зібрати кошти для тих, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи.

Читайте також. Як у тернопільському виші продемонстрували власний безпілотник (Відео, Фото)

На ярмарку, окрім смаколиків, продавали футболки з логотипами ТНТУ, а також збирали іграшки для дітей сиріт і дітей з особливими потребами.

У переході між 1-м і 2-м корпусами університету за сприяння Студентської ради ТНТУ відкрили фотовиставку від фотографів Тернопільської політехніки. Представлені світлини кожен охочий може придбати за добровільну пожертву.

Читайте також. У Тернополі студенти влаштували фотофлеш-моб у національних костюмах (Фото, Відео)

- Цією акцією дівчата СтудМіс і члени Студентської ради ТНТУ намагаються привернути увагу до дітей-сиріт, адже громадський обов’язок кожного – допомагати ближнім, — прокоментувала ініціативу дівчат головний організатор «СтудМіс ТНТУ» Ольга Стефанів.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook