У Волинській області упродовж цього року зафіксовано чотири випадки булінгу, розповіла начальниця сектору ювенальної первенції Головного управління Нацполіції в області Інна Остапович. Усі справи розглядав суд і виніс вироки.
Тож про булінг і відповідальність за цькування говорили у Волинському обласному науковому ліцеї.
Відсьогодні на Волині розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках проекту Міністерства юстиції «Я маю право!», інформує vo.suspilne.media.
Спеціалісти Луцького центру безоплатної вторинної правової допомоги організували просвітницький захід для дітей. Головний спеціаліст Анастасія Вольська із колегою у ігровій формі розповіла учням про булінг. Ці діти – восьмикласники. Колектив новий, каже учень Роман Майса.
Інколи дитину цькують за успіхи у навчанні, — це теж прояв булінгу, каже Максим Усаченко, головний спеціаліст Луцького центру вторинної безоплатної правової допомоги.
У цьому навчальному закладі випадків булінгу не було зафіксовано, каже директорка обласного наукового ліцею-інтернату обласної ради Ірина
Лозовська. Каже: педагоги і психологи спілкуються з дітьми про це.
В області упродовж цього року зафіксовано чотири випадки булінгу, розповіла начальниця сектору ювенальної первенції Головного управління Нацполіції в області Інна Остапович. Усі справи розглядав суд і виніс вироки.
Подробиці — у відео UA: ВОЛИНЬ: