На тижні моди у Парижі швейцарські дизайнери представили куртку в національних кольорах прапора України і з Тризубом на грудях

Світлина: liga.net

Світлина: liga.net

Така ідея виникла у дизайнерів  відомого швейцарського модного бренду Vetements Демна Ґвасалія, коли він готувався до  нової колекції осінь-зима 2019  повідомляє портал “НАШІ”.

На Тижні моди в Парижі один із моделей, які представляли нову колекцію швейцарського дизайнера грузинського походження, вийшов на подіум у синьо-жовтій куртці з гербом України на грудях.

Vetements – це бренд одягу Демни та його брата Ґурама Ґвасалія. Назва бренду перекладається з французької як “одяг”. Кожна колекція дизайнера сповнена його спогадами про життя в Грузії та військові події, які йому разом з родиною довелося пережити в рідному місті Сухумі.

Не забуває дизайнер й про сусідів та головного призвідника війн в регіоні. Зокрема, окрім української куртки нещодавно бренд презентував чоботи із принтом російського закордонного паспорту на підошві.

Показ колекції осінь-зима 2019 року відбувся на одній з паризьких вуличок. Замість подіуму для моделей прислужилися два довгих столи, а гості заходу сиділи на білих пластикових стільцях, обтягнутих тюлем, йдеться у дописі головного редактора порталу «Наші в світі» Іллі Контішева.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook