На Тернопільщині встановили рекорд України люди на ім’я Павло й Петро (Фото)

IMG_1426На Тернопільщині в Чорткові під час святкування Дня міста — Чорткову виповнилося 496 років, встановили рекорд України: на одній локації зібрали людей, які носять одне ім’я.

У 29-тисячному Чорткові живе понад 600 людей, які мають ім’я Петро, Павло, Павліна, Павлина, Петра, Петрунеля. Зокрема, Петрунеля — 1, Павлин — 5,  Павлін - 7, Павлів -  231, Петрів — 372.

12 липня у День християнського свята Верховних Апостолів Петра і Павла та відзначення Дня Чорткова на подвір’ї Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла зібралися містяни, щоб взяти участь у встановленні Рекорду України у номінації «Найбільша кількість людей з однаковими іменами на одній локації» у категорії «Людські досягнення».

IMG_1430

Нарахували тих, хто зареєструвався, — 228 чоловік. Наймолодшому Павлові – всього місяць від народження, найстаршому – Петрові – 85 років.

IMG_1431

Як оголосив представник Національного реєстру рекордів України по західному регіону Павло Горішевський, рекорд у Чорткові було встановлено.

IMG_1435

Усі учасники локації отримали пам’ятку «Учасник Національного Рекорду».

Як наголосив міський голова Чорткова Володимир Шматько, мешканці міста старатимуться, щоб цей рекорд був продовженням інших добрих рекордів. Чортків готовий встановлювати чимало інших славетних рекордів, які прославлятимуть місто і його жителів.

IMG_1439

IMG_1443

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook