На Тернопільщині вшанували ветеранів і людей похилого віку

фото: сторінка Фейсбук Територіального центру соціального обслуговування Заліщицького району.

фото: сторінка Фейсбук Територіального центру соціального обслуговування Заліщицького району.

Другий місяць осені розпочинається з відзначення світовою спільнотою Міжнародного дня людей похилого віку, а в Україні – це також і День ветерана. Висловити подяку людям старшого віку за їх працю, натруджені руки, мудрість, нелегкі роки, досвід у Товстенське стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання прибули представники влади, працівники територіального центру, педагоги, школярі, йдеться на сторінці Фейсбук  Територіального ценрту соціального обслуговування Заліщицького району, що на Тернопільщині. 

Доля у кожного з пацієнтів відділення не проста, адже щодня вона вносила свої корективи й мережила сторінку за сторінкою буття. І на старість привела їх у стаціонарне відділення. На сьогодні тут перебуває 34 підопічних. Зазвичай, це – одинокі люди, які не мають рідних та близьких. Це для них наче рідна домівка, де про них дбають чудові люди. Тут все зроблено для комфорту стареньких, можуть надати медичну та соціальну допомоги.
У ошатному залі співали пісень та декламували вірші учні 7 класу Товстенської школи (кер.О.Нера, М.Попіль). Бажали школярі міцного здоров’я, радості, для серця втіху та добра. Щиро вітали жителів відділення віку перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк та священик Стефан. Приєдналася до слів привітань директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ірина Навізівська, яка підвела підсумки благодійної акції, до якої долучилися спонсори, соціальні партнери, за що їм щира вдячність. Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку з подарунками в стаціонарне відділення завітав керівник сільськогосподарського підприємства ПОП «Золота нива» М.Долотко. Відчутна завжди підтримка з боку канадійських благодійників та меценатів, які для побутових потреб відділення передали в подарунок пральну машину.
На завершення заходу людям похилого віку стаціонарного відділення вручили святкові подарункові гостинці. А до тих, хто не зміг бути присутніми на святковому концерті, діти та керівництво завітали у кімнати та привітали їх.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook