На Тернопільщині Володимир Гройсман повідомив, коли зроблять високоякісну дорогу від кордону з Польщею до Умані (Фото)

articlemain_5af93c5e869daПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман і керівник «Укравтодору» Славомір Новак сьогодні із робочим візитом побували на Тернопільщині. Зокрема, проінспектували втілення на дорогах області урядової ініціативи «Капітальний ремонт країни». Володимир Гройсман повідомив, що вже цього року зроблять високоякісну дорогу від кордону з Польщею до Умані.

У рамках згаданої програми було виділено кошти на оновлення 38,9 кілометра траси М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, а саме — ділянки від Тернополя до кордону з Хмельниччиною.

Читайте також: Гройсман на Тернопільщині проінспектував ремонт автотраси і назвав дві категорії доріг України (Відео)

У 2018 році на поточний середній ремонт вищезгаданої ділянки уряд передбачив 823,3 мільйона гривень.

1

— Служба автомобільних доріг у Тернопільській області проводить повноцінний ремонт основи. Товщина регенерованого шару становить 22 сантиметри. Далі влаштовується вирівнюючий шар асфальтобетону(10 сантиметрів) і верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону (5 сантиметрів). Завершити ремонт плануємо до першого серпня, — коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

2

Ремонт на трасі М-12 стартував 12 квітня. Для оптимізації процесу назустріч одна одній рухаються дві бригади підрядника.

На 31 травня на дорозі вже виконано роботи на суму 382,1 мільйона гривень, а саме:

Фрезерування покриття дорожнього одягу – 29,7 км.

Регенерацію основи дорожнього одягу – 27 км.

Укладено нижній шар з асфальтобетону – 20,7 км.

Укладено верхній шар покриття ЩМА – 2,3 км.

Демонтаж бортового каменю – 4000 м.п.

Поширення проїзної частини – 0,96 км.

Дорога від Тернополя до Підволочиська – це частина транснаціонального коридору GO highway, котрий з’єднає польські порти Гданськ і Гдиню з українською Одесою та Миколаєвом. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області минулоріч вже оновила першу ділянку GO highway: комфортний автошлях пролягає тепер від Тернополя до кордону зі Львівщиною.

3

— Уже в цьому році від кордону з Польщею у Львівській області і до Умані буде зроблено дорогу. Фінансуванням ремонт GO highway забезпечено, тендери всі проведені. Тепер черга тільки за високоякісним виконанням робіт підрядниками, — коментує глава уряду Володимир Гройсман.

У ході робочої зустрічі прем’єр-міністр також наголосив на важливості встановлення вагових комплексів поруч з відремонтованими дорогами, аби перевантажені фури не змарнували витрачені на оновлення доріг кошти.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook