На Тернопільщині учасники бойових дій отримали у власність більше 5 тисяч гектарів землі

1У Тернопільській області з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам АТО (ООС) і до сьогодні військові отримали у власність 7 195  земельних ділянок загальною площею 5 367 гектарів. 

Для ведення особистого селянського господарства учасники бойових дій отримали 2 971 ділянок загальною площею 5 002 гектари. Ще 2 770 ділянок загальною площею 251 га військовим надано для індивідуального садівництва. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО (ООС) надано 1 454 ділянок загальною площею 113 гектарів.

Читайте також: На Тернопіллі 18 тисяч земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

Найбільшу кількість земельних ділянок військові отримали в Тернопільському районі — 1 424 наділів загальною площею 251 га та місті Тернополі — 1 537 площею 92 га.

Читайте також: Експерти Держгеокадастру на Тернопільщині схвалили 880 проектів землеустрою з інших областей

Загалом до головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та органів місцевого самоврядування регіону учасники АТО (ООС) подали 11 642 заяв про надання земельних ділянок у власність. Військовим надано 8 958 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 6 789 гектарів.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook