На Тернопільщині учасники АТО отримали майже чотири тисячі гектарів землі

земляУ Тернопільській області з часу запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей, 5 838  учасників АТО стали власниками землі. Загальна площа ділянок становить 3807 га.

- Цього року в Тернопільській області бажання отримати землю у власність виявили 1129 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових ми отримали, — каже перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Білецький.

Читайте також:  Порошенко: мораторій на продаж землі гальмує Україну (Відео)

За словами Білецького, учасники АТО отримали 881 дозвіл на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки загальною площею 958 га. З них для ведення особистого селянського господарства 574 дозволи на загальну площу 927 га, для ведення садівництва 102 дозволи на земельні ділянки загальною площею понад 9 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 205 дозволів площею майже 22 га.

Читайте також: Заборона продажу землі в Україні порушує права людини — рішення Європейського суду

- Землевпорядна служба краю надала 126 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок сім’ям військовослужбовців, які загинули в ході антитерористичної операції. затвердили 51 проект землеустрою, — сказав Віктор Білецький.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook