На Тернопільщині суд забрав в іноземки орну землю і віддав наділ громаді

земля -наділи з повітряТри гектари орної землі успадкувала на Тернопільщині нині громадянка іншої держави і впродовж року спадщину ніяк не оформляла.

Оскільки земля сільськогосподарського призначення в Україні іноземцям належати не може, суд повернув землю у власність місцевої громади.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, для цього слід було отримати судове рішення.

Суд задоволив позов прокуратури Підволочиського району про передачу територіальній громаді земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 3 га та вартістю понад 100 тис. грн.

Встановлено, що громадянка іноземної держави успадкувала земельну ділянку, розташовану на території Кошляківської сільської ради Підволочиського району.

Однак, відповідно до вимог земельного законодавства, іноземним громадянам не можуть передаватись у власність землі сільськогосподарського призначення, а лише – несільськогосподарського, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать їм на праві приватної власності.

У зв’язку з тим, що упродовж року спадкоємець не відчужила вказану землю в будь-який, передбачений законом спосіб, прокурор району звернувся з відповідним позовом до суду.

Підволочиський районний суд задовольнив позов прокуратури про відчуження в громадянки іншої держави землі сільськогосподарського призначення площею понад 3 га та вартістю понад 100 тис. грн. та передачу її у власність територіальної громади.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook