На Тернопільщині рятують від морозів лебедів, які вперше залишились зимувати на Дністрі (Фото)

Дикі лебеді-шипуни вперше залишились зимувати на Тернопільщині на річці Дністер.

Тепер птахів у люті морози підгодовують екологи. Лебеді для зимівлі підсвідомо обрали безпечне місце.

Близько 160 лебедів перебувають на березі річки Дністер неподалік села Вільховець Борщівського району. Це – територія Національного природного парку «Дністровський каньйон».

Оселилися птахи тут близько трьох тижнів тому. Таке явище трапилося на території парку вперше, повідомила ІА «7 Днів-Україна» Світлана Чихарівська з посиланням на тамтешніх екологів.

«Ще коли температура була плюсова, місцеві жителі почали підгодовувати птахів. Тоді цього не варто було робити, адже птиця починає набирати вагу, їй важко відлітати. Це – дика природа, і коли людина втручається, це не завжди приносить бажаний результат. Коли температура знизилася, тоді підгодовувати птахів просто необхідно», — пояснив ситуацію еколог  Національного парку.

За його словами, найстрашніше для лебедів – морози на Різдво – вже позаду.  На щастя, практично всі птахи залишилися живими.

Тепер екологи Національного природного парку «Дністровський каньйон» постійно контролюють ситуацію і наглядають за лебедями на новому для них місці зимівлі.

12(3)345

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook