На Тернопільщині розповіли, за яких умов у регіон готова прийти авіакомпанія «Мотор Січ»

летСпівпраця Тернопільської області з авіакомпанією «Мотор Січ» розпочалася ще у 2010 році. Тоді керівництво підприємства готове було активно працювати на обласному летовищі. Навіть організували кілька авіарейсів. Але за короткий термін роботу згорнули.

Тепер знову в області піднімають питання про організацію регулярних авіарейсів з Тернопільського аеропорту.

Цього разу поки йдеться тільки про візит на Тернопільщину керівництва потужного підприємства «Мотор Січ» — одного з найбільших авіабудівних підприємств в Україні, потужного виробника двигунів.

В області сподіваються, що підприємство, яке зацікавлене у пошуку плацдармів для свого розширення, плани із співпраці перетворить на конкретні дії.  Для «Мотор Січі» очевидно не складно виділити літаки й організувати роботу. Але підприємство працюватиме в області тільки тоді, коли не отримуватиме збитків від такої співпраці. Тобто, якщо будуть пасажири на авіарейси.

Керівництво краю планує, що рейси будуть виконувати на маршрутах «Київ – Тернопіль» і «Київ – Тернопіль – Жешув» (Польща). Окрім організації регулярних рейсів, «Мотор Січ» хочуть розмістити на базі Тернопільського аеропорту логістичний вузол з технічним обслуговуванням літаків і вертольотів.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook