На Тернопільщині права оренди землі продали за 1,086 млн гривень

іфНа Тернопіллі за липень продано права оренди на 14 земельних ділянок. Стартова ціна продажу ділянок, які виставлені на торги, становила 391 тис. гривень. У ході торгів орендна плата зросла до 1,086 млн гривень.

Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад області.

У липні головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області проведено 5 аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.

Читайте також: На Тернопільщині 1,6 млн грн заплатили за витяги з кадастру про земельні ділянки

Землі розташовані у Зборівському, Кременецькому, Підволочиському, Підгаєцькому та Гусятинському районах Тернопільської області. За результатами проведених торгів передано 14 ділянок загальною площею 163,4836 га. Землі державної власності надані в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найбільшим стало право оренди на земельну ділянку площею 7 га, розташовану на території Малобірківської сільської ради Гусятинського району за межами населеного пункту. Під час торгів річна плата за користування цією ділянкою зросла до 47,9% від нормативної грошової оцінки землі й становить 39,6 тис. гривень (5,7 тис. грн/гектар).

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook