На Тернопільщині найбільше заплатили за те, щоб дізнатися про земельну ділянку

пвУ Тернопільській області адмінпослуги, які надавали спеціалісти Головного управління Держгеокадастру в області, принесли в бюджет 2,6 мільйона гривень. Найчастіше – 31 тис. запитів — платили за те, щоб дізнатися про земельну ділянку.

Від початку 2017 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали майже  60 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали майже  27  тисяч послуг.

Понад 32 тисячі послуг фахівці землевпорядної служби Тернопільщини надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,6 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Читайте також: Місцеві ради Тернопілля завдяки земельним аукціонам щорічно отримуватимуть 4,46 млн грн (Інфографіка)

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру Тернопільської  області опрацювали 31 тисячу таких запитів від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки, про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook