На Тернопільщині майже тисячу гектарів землі передали в оренду фермерам

2За чотири місяці 2018 року головне управління Держгеокадастру в Тернопільській області провело 24 аукціони в 14 районах області. За їх результатами продали право оренди на 81 земельну ділянку державної власності за межами населених пунктів загальною площею 916,45 га.

— Понад три мільйони гривень надходитиме щорічно до бюджетів Тернопілля за підсумками проведених аукціонів, — каже перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Білецький.

За його словами ділянки передали в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

— За користування землею орендарі платитимуть щороку 3,12 мільйона гривень, — пояснив Віктор Іванович. — Така вартість оренди визначена за результатами торгів.

Ц гроші вже поповнили бюджети місцевих рад краю. Найбільше отримали в Кременецькому – 910,47 тис. грн, Підволочиському – 500,70 тис. грн, Гусятинському – 450,45 тис. грн та Бережанському – 360,60 тис. грн районах області.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook