На Тернопільщині лише на сайтах двох лікарень можна побачити список ліків, які надають безкоштовно

1Уряд висунув вимогу до керівників обласних і міських управлінь охорони здоров’я, лікувальних закладів показувати на своїх сайтах наявність препаратів у медичних закладах.

Таке рішення важливе, бо дає можливість людям, які лікуються, зекономити при придбанні тих ліків, які в лікарні є, а в медичних працівників забирає спокусу притримали медпрепарати й примушувати хворого їх купувати.

Вже до першого вересня потрібно було оприлюднити список ліків на сайтах, а надалі список поновлювати. Ця інформація важлива для всіх тих, хто залежить від лікарень і лікарів, бо дає можливість бачити — є безкоштовні лікарські засоби чи їх немає.

Спробувала перевірити, чи працюють постанови уряду й вказівки прем’єра щодо інформування про безкоштовні ліки. Працюють. Так, на сайті Тернопільської університетської лікарні в розділі «Залишки ліків» можна побачити і список, і термін їх придатності. Таку інформацію легко можна знайти на сайті Тернопільської комунальної міської лікарні №2 в розділі «Інформація лікарні». На сайтах інших медзакладів, можливо, вона і є, але я не знайшла. В управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації розповіли, що на їхньому сайті будуть зібрані всі дані про наявні ліки за всіма програмами МОЗ. Наразі такий розділ готується, і до кінця тижня можна буде його побачити.

Тіна Влад.

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook