На Тернопільщині Аграрна партія заявила про свою готовність до виборів у громадах

ф1Аграрна партія України на Тернопільщині повністю визначилася зі своєю участю у перших виборах до ОТГ з центрами в Монастириській, Копичинцях, Білій, Купчинцях, Настасові та довиборах в Байківцях.

Про це політична сила повідомила в себе на сторінці у «Фейсбук«.

Відповідні районні конференції висунули загалом 105 кандидатів в депутати. З них 54 — в загальномадатних округах по Купчинцях, Настасові, Білій, Байківцях та 51 кандидат (Монастириська та Копичинці відповідно) і в одномандатних округах по 21, 12,14, 7 (Біла, Купчинці, Настасів, Байківці відповідно).

Таким чином, Аграрна партія висунула 92 відсотки від наявної кількості депутатів в цих громадах. 75 кандидатів є партійними, що становить 70%, решта — позапартійні.

«Що стосується кандидатів на голів громад, то від партії офіційно ми висунули одного в громаді з центром в Настасові та підтримуємо одного самовисуванця нашого партійця в Монастириській. Щодо інших громад, то ми визначимося з підтримкою тих, чи інших претендентів після відповідних консультацій з ними», — повідомив керівник апарату ТОО Аграрної партії Володимир Мужевич.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook