На Тернопіллі за втручання податківців майже 5,7 тисяч найманих працівників працевлаштовані вже офіційно

зарплата в конвертіУ Тернопільській області з початку року майже 5,7 тисяч найманих працівників офіційно працевлаштовані. Про це повідомляє ГУ ДФС у в області.

З початку року працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області з метою забезпечення контролю за суб’єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведених камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з 3805 суб’єктами господарської діяльності виявили 6833 необлікованих найманих працівників, які отримали 28 млн 976 тис. грн нелегальних доходів. В результаті проведених заходів бюджет отримав 4 млн 198,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 6 млн 372,6 тис. грн єдиного соціального внеску. Відтак роботодавці з 5685 громадянами оформили трудові договори.

Начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат зазначає, що питання вирішення проблем тіньової зарплати залишається в пріоритетах роботи служби, оскільки  нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників, позбавляючи їх багатьох соціальних гарантій.

Крім цього, на контролі у фіскальної служби перебуває й питання недопущення та погашення заборгованості підприємствами з виплати заробітної плати. Так, цього року  працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 21 підприємства, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи по 19 підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі 2 млн 572,2 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 177,2 тис. грн, з єдиного соціального внеску – в сумі 348,7 тис. грн. Також проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу із керівниками 152 підприємств, за наслідками якої 146 підприємств  погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 5 млн 540,5 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 2 млн 725,1 тис. грн та 5 млн 712,2 тис. грн ЄСВ.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook