На Тернопіллі встановили та замінили тисячі дорожніх знаків і сигнальних стовпчиків

стовпчикиВід початку року на Тернопіллі загальний рівень аварійності знизився на 7%. Це стало можливим, завдяки комплексу робіт.

Так, упродовж 2014 року в області проводили послідовну роботу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах області. Всього виконали робіт на суму 11 344 тис. гривень.

Читайте також. Тернопілля: замінили покриття на 30-ти найбільш проблемних ділянках доріг (Фото)

Про це повідомила заступник начальника відділу зв’язку, дорожнього господарства та транспортної інфраструктури управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв’язку департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА Лариса Бодань. Зробила вона це під час засідання колегії департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації, інформує сайт ОДА.

Зокрема, за її словами, встановили та замінили 2583 штук дорожніх знаків, 2640 сигнальних стовпчиків, відремонтували 13 км бар’єрного огородження, встановили 210 погонних метрів пішохідного огородження, один світлофорний об’єкт, а два  — відремонтували.

Читайте також. Тернопілля: аби в аварії потрапляло менше дітей, за школами закріплять інспекторів (Фото)

- Організація проведення вищенаведеної роботи та виконання ряду інших заходів з покращення безпеки дорожнього руху дали можливість у певній мірі знизити вплив супутніх дорожніх умов на аварійність та її наслідки, — резюмував директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Василь Ясіновський.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook