На Тернопіллі у 2015-му працюватимуть 134 заклади оздоровлення та відпочинку

табірСтан підготовки дитячих оздоровчих закладів Тернопілля до оздоровчого сезону 2015 року вже почали перевіряти.

Зокрема, виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської обладміністрації Іван Бабійчук нещодавно спільно із заступником директора департаменту-начальником управління сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Ігорем Чорним здійснювали об’їзд оздоровчих закладів Заліщицького, Бучацького та Борщівського районів.

Читайте також. У Тернополі запланували великодні гаївки та освітній міжнародний обмін

За прогнозованими показниками, у 2015 році функціонуватимуть лише 134 заклади оздоровлення та відпочинку. Із них 12 — стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, 6 — дитячих санаторіїв, 96 таборів із денним перебуванням дітей, шість таборів праці та відпочинку і 20 наметових містечок.

За словами Ігоря Чорного, на виконання Закону «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» оздоровчими послугами необхідно охопити 50% дітей, які проживають на території області, у тому числі 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 70% дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Як вберегти велосипед від крадіжки — поради тернопільських правоохоронців (Фото, Відео)

- Об’їзд потрібно здійснювати вже, оскільки в разі недотримання певних норм, заклад матиме змогу виправити ситуацію до отримання дозволу на відкриття, — наголосив Іван Бабійчук. — Цього року, як і торік, на Тернопільщині оздоровлюватимуться не лише діти з нашої області, а й переселенці з зони АТО, Криму та діти, батьки яких перебувають або загинули в зоні АТО.

Довідково. В області проживають 108 635 дітей шкільного віку, причому 96 443 дитини належать до пільгових категорій, серед них — 885 дітей із категорії діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 20 512 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 3 563 дитини-інваліди, 811 дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, 51 936 — перебувають на диспансерному обліку, 7 532 творчих та обдарованих дитини, а також 8 204 дитини працівників АПК і соціальної сфери села.

Софія Левицька 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook