На Тернопіллі — три кримінальні провадження за захоплені ставки

P4180001-nНа Тернопільщині ставки самовільно захоплювали та використовували без документів, повідомили у прес-службі прокуратури області  30 жовтня.

Органи прокуратури області перевірили додержання вимог законодавства під час надання та забудови земель водного фонду і рекреаційного призначення, здійснення державного контролю у цій сфері.

Читайте також. Гусятинський район: підприємство використовувало 6,7 га землі і жодної копійки не платило

Виявили непоодинокі факти самовільного захоплення земельних ділянок водного фонду, їх безгосподарське використання та забудова, порушення посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування встановленого законодавством порядку надання їх у власність або в оренду.

Так, голова Кременецької райадміністрації видав розпорядження, за яким землі ставків на території району передали в оренду на 20 років товариству з обмеженою відповідальністю без проведення земельних торгів.

Читайте також. В одному з районів Тернопілля чиновниця обіцяла пришвидшити оформлення документів за 1500 грн

Прокурор Заліщицького району встановив факт незаконного  будівництва господарських споруд на території Червоноградського водоспаду площею 0,7 га, який віднесений до унікальної гідрологічної пам’ятки природи та є об’єктом природно-заповідного фонду.

На даний час, органи влади та місцевого самоврядування не забезпечили організацію робіт по проведенню інвентаризації земель водного фонду, відведення і перенесення меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг вздовж водних об’єктів, що призводить до їх хаотичної забудови та заподіяння шкоди водним об’єктам.

Довідково. У 2014 р. органи прокуратури області розпочали три кримінальні провадження за фактами порушень використання земель водного фонду, задоволили три позови у цій сфері, загальною вартістю 200 тис. грн; за результатами документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнули 19 осіб.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook