На Тернопіллі серйозно замислилися над економією коштів у різних сферах

Тараш- Над обласним бюджетом 2016 року потрібно працювати вже сьогодні, — вважає перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський.

За ініціативи обласної ради розпочали роботу над оптимізацією витрат із обласного бюджету, повідомляє сайт обласної ради.

Читайте також. Тернопілля: депутати запровадили щоквартальну звітність розпорядників коштів

Керівники департаментів обладміністрації разом із депутатами та фінансистами обговорюють шляхи економії коштів у різних сферах, скорочення керівних посад у комунальних установах і закладах, об’єднання закладів схожих профілів тощо. Із врахуванням висловлених пропозиції головні розпорядники коштів – керівники департаментів ОДА – до 1 квітня повинні подати в облраду кошториси доходів та видатків на кожну галузь.

Отож, відбулася нарада з керівниками департаментів соціального захисту населення, культури, релігій та національностей, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Читайте також. На Тернопіллі ухиляються від мобілізації понад 20 тисяч чоловіків

- Обласна рада розпочала хвилю оптимізації обласного бюджету, – наголосив пан Тарашевський. –  Це перші кроки до того, щоб область була забезпечена необхідним уже наступного року. Переконаний також, що такі обговорення є надзвичайно корисними та важливими перед публічним звітуванням головних розпорядників коштів.

Нагадаємо, 10 лютого облрада прийняла рішення  «Про порядок публічного звітування головних розпорядників коштів обласного бюджету Тернопільської області». Починаючи з ІІ-го кварталу 2015 р. громадяни у відкритому доступі матимуть можливість дізнаватися про те, куди і на які цілі спрямовуються сплачені ними податкові платежі.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook