На Тернопіллі розповіли, за які відомості про земельну ділянку люди платили найбільше

йНа Тернопіллі найбільше заплатили за витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку — 895 тис. гривень. Ці гроші отримали бюджети.

— Загалом за надані землевпорядниками адміністративні послуги до бюджетів Тернопільської області перераховано 964 тисячі гривень, — каже перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Білецький.

На 16 травня головним управлінням Держгеокадастру в області надано понад 59 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 964 тисячі гривень.

Читайте також: На Тернопільщині майже тисячу гектарів землі передали в оренду фермерам

— Найбільші надходження — 895 тисяч гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали більше 10 тисяч таких документів, — зауважив Віктор Білецький.

На безоплатній основі громадяни отримали більше 48 тис. послуг. Найчастіше зверталися щодо надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (16 тис. послуг), щодо державної реєстрації земельної ділянки (18 тис. послуг), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (4 тис. прослуг)  тощо.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook