На Тернопіллі готові сприяти працевлаштуванню біженців з Криму

handshakeЧерез останні події у Криму зростає кількість кримчан, які, рятуючись від окупації, приїжджають на материкову Україну, в тому числі і в Тернопільську область.

Читайте також. Військову частину з Криму готові розмістити в Тернополі

Для того, щоб вони відчували тут себе повністю захищеними, їм створюються необхідні умови для проживання, всебічного соціального та побутового забезпечення.

– Державна служба зайнятості також не стоїть осторонь цих процесів, – каже директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук. – Ми готові сприяти працевлаштуванню біженців з Криму, призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від реєстрації їхнього місця проживання. Обов’язково допоможемо їм у пошуку підходящої роботи (тимчасової або постійної), в отриманні інформацій, консультацій з питань зайнятості, організації підприємницької діяльності, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, здобутті нової професії, проходженні професійної перепідготовки або підвищенні кваліфікації.

Читайте також. Про хабарників і негідників можна повідомити на “гарячу лінію”

Він нагадав, що державна служба зайнятості всі послуги надає безкоштовно. Охочі можуть скористатися й її сервісами: інформаційно-довідковою телефонною системою — 0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону) або 730 - з мобільного, Інтернет-порталами: www.dcz.gov.ua або www.trud.gov.ua.

Читайте також. У гімназії вчителі похваляться новаціями і здобутками

До речі, для вирішення вище перелічених питань кримчанам необхідно звернутися у будь-який місцевий центр зайнятості та мати при собі (за наявності) такі документи: паспорт громадянина України, трудову книжку, облікову картку платника податку (довідку про присвоєння ідентифікаційного номера), документ про освіту.

Довідково. Контактний телефон в обласному центрі зайнятості: 23-51-95.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook