На секонд-хенд здали пальто із 17 тисячами доларів у кишені

3Чотири конверти, в яких було 17 тисяч американських доларів,  знайшла в кишені співробітниця магазину, коли перевіряла одяг, пишуть «Коментарі».

 Це сталося американському Далласі. Працівниця секонд-хенду знайшла в кишені старого пальта 17 тисяч доларів. Колишню власницю пальто відшукали і гроші їй повернули. Журналісти американських мас-медіа з’ясували, що чотири конверти з готівкою знайшла в кишені старого чоловічого пальта співробітниця магазину, коли перевіряла одяг. Про знахідку вона повідомила власницю магазину, яка й наказала відшукати того, хто приніс те пальто. Пошуки увінчалися успіхом. Цією людиною виявилася 78-річна жителька Далласа, вдова, яка віддала в секонд-хенд пальто чоловіка після його смерті.

 

Повідомляється, що на одному з конвертів був напис, за допомогою якого працівники магазину й зуміли відшукати жінку. Як з’ясувалося, пенсіонерка й гадки не мала про грошовий сховок. На її думку, гроші міг покласти в кишеню старого одягу її покійний чоловік. На знак подяки вона подарувала магазину тисячу доларів.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook