На ремонт яких доріг Тернопільщини виділять гроші (Карта)

1Масштабне оновлення інфраструктури області у 2018 році продовжиться. Уряд затвердив перелік автомобільних доріг, ремонт яких профінансують з держбюджету цього року. До списку потрапили чотири транспортні артерії Тернопілля. Обрані дороги — ділянки міжнародних трас, щодня ними рухається багатотисячний потік транспорту.

— У 2018 році ми продовжуємо дотримуватися маршрутного принципу ремонту. Такий підхід дасть можливість забезпечити проїзд комфортними дорогами з умовного пункту А в пункт В. Нині для Служби автомобільних доріг у Тернопільській області в пріоритеті транснаціональний коридор Go highway, який з’єднує польські порти Гдиня та Гданськ з Одесою та Миколаєвом. Так, у 2017 році Тернопільська та Львівська служби доріг розпочали ремонт своїх ділянок, зокрема траси Тернопіль — Львів — Рава-Руська. Також продовжуємо роботу над своєю ділянкою міжнародної траси Бухарест — Брест. Приємно, що знаходимо підтримку голови облдержадміністрації Степана Барни, — коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

karta1

Згідно з постановою Кабінету міністрів №60 від 7 лютого 2018 року, профінансують ремонт 10 км траси М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на ділянці км 0 + 000 — км 35 + 000. Ідеться про укладання верхнього шару асфальтобетону.

Повне оновлення чекає на дорогу Р-41 (обхід м. Тернополя). Шляховики замінять основу та укладуть нове покриття на усій протяжності траси (14,5 км).

Також повністю відремонтують ділянку Тернопіль — кордон з Хмельницькою областю (М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка). Йдеться про 38,9 км. Служба автомобільних доріг для оптимізації ремонту розділить ділянку траси на дві частини (22,8 і 16,1 км відповідно), аби підрядні організації могли працювати над ними паралельно.

А от розпорядженням Кабінету міністрів №78 від 17 січня виділено кошти на завершення поточного середнього ремонту траси М-19 Доманове (на м. Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече (на м. Бухарест) на ділянці км 279 + 100 — км 298 + 000. Ідеться про оновлення 11 км дороги Тернопіль — Кременець. Її, нагадаємо, розпочали ремонтувати у 2015 році.

Загальне фінансування урядом ремонту доріг Тернопільщини 2018 року становить 1262300 грн.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook