На Прикарпатті відбулась потужна льотна зміна з курсу бойової підготовки винищувальної авіації

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Генеральний штаб ЗСУ

Військові авіатори вправлялися  у повітряних боях у хмарах, польотах на малій висоті та під шторкою з великими кутами крену, інформує Генеральний штаб ЗСУ .

Три десятки літаковильотів, вісім годин у небі – такий підсумок льотної зміни в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід».

У простих та складних метеорологічних умовах пілоти виконували завдання з курсу бойової підготовки авіації на винищувачах МіГ-29 та «спарках» МіГ-29УБ.

– Наразі аналізуємо льотну зміну та підбиваємо підсумки польотів, – говорить командир бригади полковник Євгеній Каржау. – Відновили навички з техніки пілотування, навігації та бойового застосування, зокрема виконували польоти на малій висоті у зону, по маршруту, та під шторкою з великими кутами крену і тангажу. Також відпрацювали повітряні бої у хмарах.

Кожна льотна зміна для авіаційної бригади – це не лише удосконалення бойової майстерності пілотів, це й підвищення фахового рівня спеціалістів інженерно-технічного складу, групи керівництва польотів та підрозділів наземного забезпечення.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook